Kolejny sukces gminy Wojsławice w pozyskiwaniu funduszy europejskich. Zarząd Województwa Lubelskiego zatwierdził do dofinansowania projekt "Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Wojsławice" z RPO WL na lata 2014-2020.

Zapraszam do obejrzenia filmiku z podsumowania kadencji samorządu gminy Wojslawice w latach 2014 - 2018.

W połowie czerwca i lipca 2018 wójt wspólnie ze skarbnik gminy podpisali umowy na dofinansowanie projektu "Instalacje OZE w budynkach prywatnych dla mieszkańców gminy Wojsławice"

Plac targowy w Wojsławicach zmienia swoje oblicze. Rozpoczęto przebudowę targowiska. Gmina pozyskała dofinasowanie w wysokości prawie 1 mln zł.

Dotację dla mieszkańców w wysokości 1 milion 670 tysięcy złotych pozyskała Gmina Wojsławice na realizację projektu "Instalacje OZE w budynkach prywatnych dla mieszkańców gminy Wojsławice". 

4 maja 2018r. w dniu Świętego Floriana, obchodziliśmy w naszej gminie Jubileusz 100 lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojsławicach oraz Gminne Obchody Dnia Strażaka. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9 na boisku przy Szkole Podstawowej w Wojsławicach - Kolonii prezentacją sprzętu pożarniczego przez KM PSP w Chełmie i OSP Wojsławice.